Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informatik Innovation | PTC Ürün ve Çözümleriyle Avantaj Sağlar!
#1
İnformatik Innovation, CAD, PLM, SLM ve Kalite Çözümlerinde güçlü bir uzmanlığa sahip bir Türk şirketidir. Tarihçesi 1988 yılına kadar dayanan şirket, 2016 yılının başında Türkiye’deki PTC® çözümleri dağıtım ve uygulama işlerini gerçekleştiren Intergral PLM Expert International Group ile birleşmiştir. Günümüzde Intergral PLM Expert International Group Türkiye, İspanya, Portekiz ve Brezilya'da PTC iş çözümleri, uygulama ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
PLM Nedir?
PLM yani Ürün yaşam döngüsü yönetimi, farklı ekiplerin mümkün olan en iyi ürünleri sürekli ve verimli bir şekilde geliştirmelerini sağlayacak şekilde düzenlemelerine yardımcı olur. Yoğun ürün geliştirme faaliyetlerinde bulunan firmalar, ciddi anlamda, bir PLM çözümüne ihtiyaç duyarlar. 
Çünkü birden fazla kişinin eş zamanlı çalıştığı projelerde projelerin zamanında ve hedeflenen maliyetlerle tamamlanabilmesi için; anlık bilgi paylaşımı, birbirleriyle bağımlı işlerde kişilerin yaptıklarının anlık takibi, konulan hedeflere göre faaliyetlerin ölçümlendirilerek, olası gecikmelere karşı tedbir alınabilmesi ve hedef maliyetlerin, reel maliyetlere göre izlenebilmesi gibi Proje Yönetimi fonksiyonları kritik önem arzeder.
Neden PLM yazılımı için İnformatik PLM?
PTC PLM yazılım sistemi ise, ürün geliştirme yaşam döngüsünün tüm aşamalarını ve tüm kompleks süreçleri başından sonuna kadar yönetmenize yardımcı olur. PTC PLM ile tek bir güvenli bilgi kaynağı kullanarak ürün geliştirme süreçlerini optimize edebilir, rekabetçi, düşük maliyetli ve yüksek kalitede ürünler geliştirebilirsiniz.
PTC PLM esnek bir yazılım sistemi olarak, üretkenliği, tasarım verimliliğini, ürün kalitesini arttırır, ürün tasarımı ve tanıtımı maliyetlerini aşağıya çeker. Üstelik daha iyi bir raporlama ve analiz imkânı tanır.
PTC Windchill PLM
PTC’nin Windchill Ürün Yaşam Döngüsü yazılımı, içerdiği tüm fonksiyonlara, lokasyon bağımsız, WEB Tabanlı erişim imkânı sağlayan, tek bir merkezi veri tabanı ve bütün modülleri için ortak bir altyapı ve ara yüze sahip bütünleşik bir sistemdir.
PTC WINDCHILL PLM, modüler yapısı sayesinde, en temel ve ekonomik yapıdan başlayarak, kapsam ve kullanıcı sayısı açısından, son derece esnek genişleme imkanına sahiptir.
PLM yazılımı altında sizlere fayda sağlayacak fonksiyonlar aşağıdaki gibidir:
PTC Windchill SIM
PTC Windchill MPMLink
PTC Windchill PDMLink
PTC Windchill ProjectLink
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ürün Almadan Önce Yorum Al Laplace 0 5 06-07-2017, 11:57 AM
Son Yorum: Laplace
  CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi nullsix 0 21 04-16-2017, 02:13 PM
Son Yorum: nullsix
  Birçok Çeşit Doğal Ürün resthit 0 35 09-04-2016, 05:55 PM
Son Yorum: resthit
  Dünyada Ve Ülkemizde İkinci El Ürün Çılgınlığı osman75 0 42 07-26-2016, 10:28 AM
Son Yorum: osman75
  ikinci El Eşya Ve Spot Ürün Pazarı osman75 0 31 07-18-2016, 06:51 PM
Son Yorum: osman75
  Satılık ve Kiralık Ürün İlanları kapan 0 71 07-11-2016, 01:33 PM
Son Yorum: kapan

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Turkish Lawyers